lt
en
Lyčių lygybės liniuotė

Lyčių lygybės liniuotė – tai įrankis, kuriuo viešojo ir privataus sektoriaus organizacijos įvertino lyčių lygybės padėtį savo darbovietėje. Liniuotė taip pat suteikė galimybę palyginti lyčių lygybės situaciją skirtingose įstaigose. Šiuo metu situaciją organizacijose galima įvertinti nauju įrankiu – Lygių galimybių liniuote.

 Lyčių lygybės liniuotę atlikusių įstaigų ir įmonių rezultatai

(publikuojami tik sutikus įstaigai ar įmonei)

Kauno technologijos universitetas (akademinis personalas): 7,93 balai    Lietuvos automobilių kelių direkcija: 7,29 balai  Vilniaus m. savivaldybės įmonė "Susisiekimo paslaugos". Balas: 7,28.  Kauno technologijos universitetas (neakademinis personalas): 7,26 balai  Vilniaus universitetas (akademinis personalas): 7,03 balai  Investuok Lietuvoje: 7,03 balai  Vilniaus universitetas (neakademinis personalas): 6,84 balai

 

2017 m. ministerijose* atlikto pilotinio „Lyčių lygybės liniuotės“ tyrimo rezultatai
(paspaudę ant ministerijos pavadinimo, rasite rezultatų ataskaitą)

        

       

*Nors sudalyvauti apklausoje buvo kviestos visos ministerijos, Švietimo ir mokslo ministerija bei Ūkio ministerija į kvietimą neatsiliepė, o Krašto apsaugos ministerija negalėjo dalyvauti dėl techninių aplinkybių. Užsienio reikalų ministerijos rezultatai neskelbiami dėl įstaigos pobūdžio. 

Po pilotinio tyrimo pasikeitus anketavimo pobūdžiui, šio pilotinio tyrimo rezultatai nėra palyginami su vėliau kitose įstaigose atliktais tyrimais.