lt
en
Naujienos

Mokymai žiniasklaidos atstovams “Lyčių diskriminacijos dilemos: žiniasklaidos vaidmuo”

2013-12-19

2013 m. gruodžio 19 d. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos patarėjas Valdas Dambrava dalyvavo Druskininkuose surengtuose mokymuose žiniasklaidos atstovams “Lyčių diskriminacijos dilemos: žiniasklaidos vaidmuo”, kur skaitė įžanginį pranešimą apie žiniasklaidos vaidmenį Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos veikloje, skundų dėl diskriminacijos nušvietimo žiniasklaidoje tendencijas. Mokymus žiniasklaidos atstovams vedė Lygių galimybių plėtros centro projektų vadovės Margarita Jankauskaitė ir Vilana Pilinkaitė-Sotirovič.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos vyresnioji patarėja Laima Vengalė-Dits dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje Darbo grupės posėdyje

2013-12-19

2013 m. gruodžio 19 d. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos vyresnioji patarėja Laima Vengalė-Dits dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje Darbo grupės dėl 2012 m. lapkričio 14 d. Europos Komisijos Pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos dėl biržinių bendrovių nevykdomųjų direktorių pareigas einančių asmenų lyčių pusiausvyros gerinimo ir atitinkamų priemonių posėdyje, kuriame buvo pristatyti atlikto tyrimo dėl Pasiūlymo dėl direktyvos siūlomos reguliavimo srities esamos padėties analizės ir poveikio vertinimo rezultatai.

Seminaras – diskusija „Lygių galimybių įgyvendinimo sunkumai ir galimos diskriminavimo priežastys Lietuvoje“

2013-12-14

2013 m. gruodžio 14 d. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos patarėjai Laima Vengalė-Dits, Valdas Dambrava ir Vytis Muliuolis Klaipėdos tautinių kultūrų centre susitiko su tautinių mažumų bendruomenėmis ir vedė seminarą – diskusiją tema „Lygių galimybių įgyvendinimo sunkumai ir galimos diskriminavimo priežastys Lietuvoje“. Seminaro dalyviai aktyviai dalyvavo diskusijoje, teiravosi, kaip pažaboti diskriminaciją dėl amžiaus darbo rinkoje, kaip teisingai pateikti skundą dėl diskriminacijos ir t.t.

DAR YRA LAISVŲ VIETŲ MOKYMUOSE “ Lyčių diskriminacijos dilemos: žiniasklaidos vaidmuo”

2013-12-05

Šių metų gruodžio 19-20 d. dienomis Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba organizuoja mokymus žiniasklaidos atstovams “ Lyčių diskriminacijos dilemos: žiniasklaidos vaidmuo”. Tai pirmoji numatyto mokymų ciklo dalis. Šiais mokymais siekiame suteikti žinių lyčių lygybės srityje ir skatinti taikyti bei integruoti lyčių lygybės aspektą žiniasklaidoje. Aktyviai besidomintys lyčių lygybės aspekto taikymu žiniasklaidoje turės galimybę išvažiuoti pažintiniam vizitui į Prancūziją bei pasimokyti iš geros praktikos pavyzdžių.

Kvietimas dalyvauti Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų viešinimo paslaugų pirkime

2013-11-18

Kviečiame dalyvauti apklausoje raštu dėl Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų viešinimo paslaugų pirkimo.