lt
en
Naujienos

Lygių galimybių kontrolierės Agnetos Lobačevskytės šventinis sveikinimas

2015-12-23

Tegul Kūčios atneša ramybę, o šventos Kalėdos - džiaugsmą ir palaimą į Jūsų namus. Tegul ateinantys 2016-ieji metai tampa naujų, bet lygių galimybių, ryžtingų sprendimų ir išskirtinių pasiekimų metais. Gražių ir prasmingų Jums švenčių! Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė

Lygių galimybių kontrolierė apsilankė Elektrėnų ir Šalčininkų savivaldybėse

2015-12-22

Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė 2015 m. gruodžio 21 d. lankėsi Elektrėnų ir Šalčininkų savivaldybėse. Kontrolierė kartu su patarėju Valdu Dambrava surengė trumpus vienos valandos mokymus savivaldybių darbuotojams lygių galimybių klausimais. Prieš mokymus lygių galimybių kontrolierė dar susitiko su Elektrėnų savivaldybės meru Kęstučiu Vaitukaičiu bei Šalčininkų rajono savivaldybės meru Zdzislav Palevič ir administracijos direktoriumi Josif Rybak. Regionų lankymas – tai lygių galimybių kontrolierės veiklos prioritetas 2015-2016 m. Iš viso nuo rugsėjo pradžios kontrolierė jau aplankė 28 savivaldybes.

Lygių galimybių kontrolierė lankėsi Utenos ir Anykščių savivaldybėse

2015-12-15

Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė 2015 m. gruodžio 14 d. lankėsi Utenos ir Anykščių savivaldybėse. Kontrolierę svetingai priėmė šių savivaldybių vadovai. Trumpuose mokymuose Utenoje dalyvavo 36, o Anykščiuose 26 savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojai. Klausytojai aktyviai aptarinėjo pateiktus praktinius pavyzdžius, noriai atliko užduotis bei įgytų žinių vertinimo testą. Aktyviausieji buvo apdovanoti Tarnybos įsteigtais prizais.

Seminaras-diskusija „Žmogaus teisės Lietuvoje. NVO žvilgsnis“

2015-12-10

Tarptautinės Žmogaus teisių dienos proga Nacionaliniam lygybės ir įvairovės forumui (NLĮF) priklausančios nevyriausybinės organizacijos pakvietė į renginį „Žmogaus teisės Lietuvoje. NVO žvilgsnis“, kuris vyko š. m. gruodžio 9 dieną Suomijos ambasadoje Lietuvoje. Seminaro-diskusijos metu šalies nevyriausybinių organizacijų atstovai aptarė probleminius šių dienų kontekste itin aktualius žmogaus teisių klausimus, kurie trukdo pažeidžiamų visuomenės grupių atstovams pilna apimti naudotis savo žmogaus teisėmis.

Iškilmingas Žmogaus teisių komiteto posėdis Tarptautinei žmogaus teisių dienai ir Komiteto veiklos 25 – tosioms metinėms paminėti „25 metai laisvės ir žmogaus teisių kelyje. Pažanga ir lūkesčiai“

2015-12-09

2015 m. gruodžio 9 d. Seimo I rūmų Konstitucijos salėje rengiamas iškilmingas Žmogaus teisių komiteto posėdis, skirtas Tarptautinei žmogaus teisių dienai ir Komiteto veiklos 25 – tosioms metinėms paminėti „25 metai laisvės ir žmogaus teisių kelyje. Pažanga ir lūkesčiai“. Posėdžio pirmininkė - Žmogaus teisių komiteto pirmininkė Zita Žvikienė. Posėdyje sveikinimo žodžius tars Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, Teisingumo ministras dr. Juozas Bernatonis, Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.