lt
en
Naujienos

Lygių galimybių kontrolierė lankėsi Utenos ir Anykščių savivaldybėse

 Susitikimo Utenos savivaldybėje akimirka

Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė 2015 m. gruodžio 14 d. lankėsi Utenos ir Anykščių savivaldybėse. Kontrolierę svetingai priėmė šių savivaldybių vadovai. Trumpuose mokymuose Utenoje dalyvavo 36, o Anykščiuose 26 savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojai. Klausytojai aktyviai aptarinėjo pateiktus praktinius pavyzdžius, noriai atliko užduotis bei įgytų žinių vertinimo testą. Aktyviausieji buvo apdovanoti Tarnybos įsteigtais prizais.

Vizito metu lygių galimybių kontrolierė populiariai paaiškino, kas yra tos lygios galimybės, kodėl reikia jų siekti, kaip atpažinti diskriminaciją, papasakojo apie tarnyboje tiriamus piliečių skundus, paaiškino, kaip teisingai suformuluoti darbo skelbimą, kad jis nepažeistų įstatymų, kokios klaidos gali slypėti komercinėje, politinėje, socialinėje reklamoje ir t.t. Kontrolierė taip pat atsakė į gausius jai pateiktus klausimus.

 Susitikimo Anyksčių savivaldybėje akimirka

 

 Regionų lankymas – tai lygių galimybių kontrolierės veiklos prioritetas 2015-2016 m. Iš viso nuo rudens iki šiol kontrolierė jau aplankė 26 savivaldybes.